Lasse Marttinen oljemålning
Vollendet
2019-08-17
667421
| Höchstes Gebot | 30 EUR |
| Schätzwert | 200 EUR |
LASSE MARTTINEN (1926-2007): Från Salutorget, signerad samt daterad -86, olja på duk, ca 50x45 cm