Karmstol och fåtölj
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅKE AXELSSON, sannolikt, karmstol och fåtölj, 2000-tal, vitbemålade med lösa dynor klädda i vitt tyg, fåtöljen etikettmärkt ´´Galleri Stolen´´, sitthöjd ca 40-42 cm
Bruksslitage, märken, repor
667422
2019-08-13