Karmstol och fåtölj

Karmstol och fåtölj
Karmstol och fåtölj
Karmstol och fåtölj
Karmstol och fåtölj
Karmstol och fåtölj
Karmstol och fåtölj
Karmstol och fåtölj
Karmstol och fåtölj
Karmstol och fåtölj
Karmstol och fåtölj

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE AXELSSON, sannolikt, karmstol och fåtölj, 2000-tal, vitbemålade med lösa dynor klädda i vitt tyg, fåtöljen etikettmärkt ´´Galleri Stolen´´, sitthöjd ca 40-42 cm

Bruksslitage, märken, repor

667422

2019-08-13