Skåp i Rokoko

Skåp i Rokoko
Skåp i Rokoko
Skåp i Rokoko
Skåp i Rokoko
Skåp i Rokoko
Skåp i Rokoko
Skåp i Rokoko
Skåp i Rokoko
Skåp i Rokoko
Skåp i Rokoko
Skåp i Rokoko
Skåp i Rokoko
Skåp i Rokoko
Skåp i Rokoko
Skåp i Rokoko
Skåp i Rokoko

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, rokoko, fanérat i olika träslag, beslag i brännförgylld mässing, låd- samt hyllinredning, ovandel med skedhylla, nederdel signerad A.E.R, höjd ca 210, 134x53 cm

Sprickor, fanérbortfall, märken, slitage, lister saknas, senare bakstycke

667437

2019-08-12