Skåp i Rokoko
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, rokoko, fanérat i olika träslag, beslag i brännförgylld mässing, låd- samt hyllinredning, ovandel med skedhylla, nederdel signerad A.E.R, höjd ca 210, 134x53 cm
Sprickor, fanérbortfall, märken, slitage, lister saknas, senare bakstycke
667437
2019-08-12