Soffa och fåtölj

Soffa och fåtölj
Soffa och fåtölj
Soffa och fåtölj
Soffa och fåtölj
Soffa och fåtölj
Soffa och fåtölj
Soffa och fåtölj
Soffa och fåtölj

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

SOFFA och FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, Danmark, stomme i teak, klädda i svart konstläder, sitthöjd ca 37 cm, längd ca 180 cm

Bruksslitage, märken, en repa i klädseln av fåtöljen

667448

2019-08-13