Klubbat för:
4 400 SEK
3 000 SEK
SOFFA och FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, Danmark, stomme i teak, klädda i svart konstläder, sitthöjd ca 37 cm, längd ca 180 cm
Bruksslitage, märken, en repa i klädseln av fåtöljen
667448
2019-08-13