Serveringsvagn teak

Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, teak, med en utdragbar klaff på kortsidan, underhylla, på gummihjul, höjd ca 64, 71x46 cm

Bruksslitage

667452

2019-08-13