Pigtittare 1800-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PIGTITTARE, valnöt, 1800-tal, fasettslipat glas, skuren dekor, konturerad sarg, 5 lådor i nederdel, höjd ca 70, 49x20
Kuntoraportti
Slitage, glas med åldersfläckar
667465
Päivämäärä:
2019-08-12