Klubbat för:
8 400 SEK
8 000 SEK
KUVERTTALLRIKAR, 5 st, 1900-tal, Mexico, sterlingsilver, inre diameter ca 20, diameter 28 cm, vikt ca 2500 g
Smärre repor, slitage
667466
2019-08-12