Kuvertallrikar Mexico

Kuvertallrikar Mexico
Kuvertallrikar Mexico
Kuvertallrikar Mexico
Kuvertallrikar Mexico
Kuvertallrikar Mexico
Kuvertallrikar Mexico
Kuvertallrikar Mexico
Kuvertallrikar Mexico

Klubbat för:

8 400 SEK

8 000 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 5 st, 1900-tal, Mexico, sterlingsilver, inre diameter ca 20, diameter 28 cm, vikt ca 2500 g

Smärre repor, slitage

667466

2019-08-12