Tekoppar kina 4 st

Tekoppar kina 4 st
Tekoppar kina 4 st
Tekoppar kina 4 st
Tekoppar kina 4 st
Tekoppar kina 4 st
Tekoppar kina 4 st
Tekoppar kina 4 st
Tekoppar kina 4 st
Tekoppar kina 4 st
Tekoppar kina 4 st

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEKOPPAR, 4 st, Kina, 1800-talets andra hälft, Kantonporslin, polykrom dekor i emaljfärger av figurscener

Smärre nagg

667471

2019-08-12