José Luis Sanchez skulptur
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSÉ LUÌS SANCHEZ (född 1926): Komposition, skulptur, brons, numrerad 403/1000, märkt J. L. Sanchez, längd ca 13 cm, höjd ca 5,5 cm, monterad på svart plexiglas-sockel, totalhöjd ca 8,5 cm
Repor
667481
2019-08-12