José Luis Sanchez skulptur

José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

JOSÉ LUÌS SANCHEZ (född 1926): Komposition, skulptur, brons, numrerad 403/1000, märkt J. L. Sanchez, längd ca 13 cm, höjd ca 5,5 cm, monterad på svart plexiglas-sockel, totalhöjd ca 8,5 cm

Repor

667481

2019-08-12