Krucifix Ryssland

Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland
Krucifix Ryssland

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRUCIFIX, Ryssland, 1800-tal, brons och emalj, höjd ca 22, bredd ca 14 cm

Slitage

667487

2019-08-12