Gunnar Stålbrand oljemålning
Vollendet
2019-08-12
667504
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
GUNNAR STÅLBRAND (1925-2006): "Clown", signerad Gunnar Stålbrand, olja på pannå, ca 61x30 cm