Erik Gnista oljemålning

Erik Gnista oljemålning
Erik Gnista oljemålning
Erik Gnista oljemålning
Erik Gnista oljemålning
Erik Gnista oljemålning
Erik Gnista oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK GNISTA (1898-1954): "Landemotiv", signerad Gnista, daterad 37, olja på duk, ca 48x58 cm

667508

2019-08-12