Grafisk mapp Konstföreningen Aura

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAFISK MAPP, 3 st färglitografier, Ola Billgren, Knut Grane och Gerhard Nordström, signerade och numrerade 191/200, Kontföreningen Aura Krognohuset Lund, Grafik 1977

Smärre slitage

667520

2019-08-22