Carl Månsson oljemålning

Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MÅNSSON (1892-1976): Gårdsmotiv från Skåne, signerad Carl Månsson, olja på duk, ca 66x99 cm

Mindre hål i duken

667524

2019-08-15