Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, Reprodux, mahogny, 5 lådor i sargen, skiva klädd i präglat skinn, kortsidor med utrdragbara skivor, skuren dekor, höjd 77, 162x62 cm

Ett handtag saknas, slitage, märken, läderskiva med större skada

667527

2019-08-13