Skrivbord
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, Reprodux, mahogny, 5 lådor i sargen, skiva klädd i präglat skinn, kortsidor med utrdragbara skivor, skuren dekor, höjd 77, 162x62 cm
Ett handtag saknas, slitage, märken, läderskiva med större skada
667527
2019-08-13