Luigi Amato oljemålning

Luigi Amato oljemålning
Luigi Amato oljemålning
Luigi Amato oljemålning
Luigi Amato oljemålning
Luigi Amato oljemålning
Luigi Amato oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LUIGI AMATO (Italien, 1898-1961): Porträtt av kvinna, signerad L Amato, olja på duk. ca 49x39 cm

667529

2019-08-13