Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVVAS, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, Kanton, med hänklar, emaljfärger, salamandrar i relief, höjd ca 45 cm
Nagg
667530
2019-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här