Glasmästarspegel

Glasmästarspegel
Glasmästarspegel
Glasmästarspegel
Glasmästarspegel
Glasmästarspegel
Glasmästarspegel

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, s.k glasmästarspegel, skuren delvis förgylld dekor, med dekor imiterande marmor, ca 65x36 cm

667552

2019-08-13