Curt Clemens oljemålning

Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): motiv av ånglok med husfasader i fonden, olja på pannå, signerad samt daterad 1939, mått ca 54x65 cm

667554

2019-08-13