Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, empirstil, Frankrike, 1800-tal, mässing, delvis förgyllda, höjd ca 31 cm
Något snea, bucklor
667558
2019-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här