Ljusstakar ett par empirstil 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, empirstil, Frankrike, 1800-tal, mässing, delvis förgyllda, höjd ca 31 cm

Något snea, bucklor

667558

2019-08-29