Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JÖRGEN NASH (1920-2004): Komposition, ´Fröding-sviten IV´ signerad och daterad Jörgen Nash 1997, emalj, ca 10x10 cm
Obetydligt slitage
667567
2019-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här