Karl-Erik Forsberg

Karl-Erik Forsberg
Karl-Erik Forsberg
Karl-Erik Forsberg
Karl-Erik Forsberg
Karl-Erik Forsberg
Karl-Erik Forsberg

Klubbat för:

4 600 SEK

2 000 SEK

KARL-ERIK FORSBERG (1914-1995), 2 st, serigrafier, kompositioner med bokstaven A resp. H, signerade Karl Erik Forsberg -90 och -91och numrerade 125/250 och 111/150

Ej examnierade ur ram

667581

2019-08-22