Klubbat för:
4 600 SEK
2 000 SEK
KARL-ERIK FORSBERG (1914-1995), 2 st, serigrafier, kompositioner med bokstaven A resp. H, signerade Karl Erik Forsberg -90 och -91och numrerade 125/250 och 111/150
Ej examnierade ur ram
667581
2019-08-22