Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, nyrenässans, 1800-talets slut, 3 lådor i sarg, metallbeslag, höjd ca 76, 100x60
Skiva med spricka, slitage
667582
2019-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här