Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, nyrenässans, 1800-talets slut, 3 lådor i sarg, metallbeslag, höjd ca 76, 100x60

Skiva med spricka, slitage

667582

2019-08-13