Emil Olsson Oljemålning

Emil Olsson Oljemålning
Emil Olsson Oljemålning
Emil Olsson Oljemålning
Emil Olsson Oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EMIL OLSSON (1890-1964): "Model", signerad Emil Olsson, olja på duk, ca 74 x 86 cm

667588

2019-08-29