Gungstol serveringsbord

Gungstol serveringsbord
Gungstol serveringsbord
Gungstol serveringsbord
Gungstol serveringsbord
Gungstol serveringsbord
Gungstol serveringsbord
Gungstol serveringsbord
Gungstol serveringsbord
Gungstol serveringsbord
Gungstol serveringsbord
Gungstol serveringsbord
Gungstol serveringsbord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUNGSTOL, SERVERINGSBORD, 1 par, 1970/80-tal, armlän och sarg i betsat trä, sits i rotting, rörkonstruktion i mässing, bord med hjul samt skivor i glas, höjd gungstol ca 102, höjd bord ca 52, 40x35,5 cm

Slitage

667589

2019-08-13