Gustav Arne oljemålning
Valmis
2019-08-29
667593
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): kustmotiv, signerad G. Arne, olja på duk, ca 57 x 66 cm