Jacques Zadig oljemålning

Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

JACQUES ZADIG (född 1930): stilleben, signerad Zadig, olja på duk, ca 55 x 38 cm

667596

2019-08-29