Astrid Lindgren Bröderna Lejonhjärta

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRID LINDGREN (1907-2002): Bröderna Lejonhjärta, egenhändigt signerad "Hej Astrid Lindgren", tryckt 1973

Ryggens kanter med veck, skyddsomslaget med mindre nagg, smärre slitage, ej genomgången

667608

2019-08-13