Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): Stockholmsmotiv över Riddarhuset och Gamla Stan, signerad Stig Claesson, numrerad 42/200, litografi, ca 42x58 cm
Ej examinerad ur ramen
667610
2019-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här