Slas Stockholmslitografi

Slas Stockholmslitografi
Slas Stockholmslitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): Stockholmsmotiv över Riddarhuset och Gamla Stan, signerad Stig Claesson, numrerad 42/200, litografi, ca 42x58 cm

Ej examinerad ur ramen

667610

2019-08-13