Skåp
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SKÅP, barock, allmoge, 1700-tal, två flyttbara hyllplan, kulfötter, bemålat i blågrå ton, nyckel finns, höjd ca 198, krönets bredd 124 samt djup 44 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
667615
2019-08-13