Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

12 000 SEK

7 000 SEK

SKÅP, barock, allmoge, 1700-tal, två flyttbara hyllplan, kulfötter, bemålat i blågrå ton, nyckel finns, höjd ca 198, krönets bredd 124 samt djup 44 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

667615

2019-08-13