Samekniv

Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

SAMEKNIV, skaft samt slida i graverat renhorn, osignerad, längd ink slida ca 20 cm

Bruksslitage

667617

2019-08-13