Karl Enock Ohlsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KARL ENOCK OHLSSON (1889-1958): "Molnig dag Rörum", signerad Karl Enock Ohlsson, olja på duk, ca 49 x 63 cm

667618

2019-08-29