Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
KARL ENOCK OHLSSON (1889-1958): "Molnig dag Rörum", signerad Karl Enock Ohlsson, olja på duk, ca 49 x 63 cm
667618
2019-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här