Matta Vintersnö

Matta Vintersnö
Matta Vintersnö
Matta Vintersnö
Matta Vintersnö

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

ULLA PARKDAL, ´´Vintersnö´´ röllakan, monogramsignerad UP, daterad 1976, ca 78x78 cm

Monterad

667619

2019-08-14