Hans Bellmer

Hans Bellmer
Hans Bellmer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS BELLMER (1902-1975): ´Petite traité de morale´ , signerad Bellmer, numrerad 22/120, etsning, ca 25,5x21 cm

667628

2019-08-13