Gardinstänger

Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger
Gardinstänger

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

GARDINSTÄNGER, 1 par, 1900-tal, i form av pilar, bronserade, längd ca 184 cm

Skador och lagningar

667640

2019-08-15