Carl Malmsten skåp

Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Undantaget", vitrinskåp, 1900-tal, fanérat i björk, vitrindel med hyllplan i glas, höjd ca 176, 96x37 cm, nyckel finns

Bruksslitage och stötmärken

667644

2019-08-15