Gunnar Nilsson skulptur i brons
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
GUNNAR NILSSON (1904-1995): Stående flicka, signerad och numrerad Gunnar Nilsson 7/10, mörkpatinerad brons, höjd exkl piedestal 68, piedestalens höjd ca 67 cm
Smärre färgfläckar. Piedestal med nagg/avslag
667654
2019-08-15