Gunnar Nilsson skulptur i brons

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

GUNNAR NILSSON (1904-1995): Stående flicka, signerad och numrerad Gunnar Nilsson 7/10, mörkpatinerad brons, höjd exkl piedestal 68, piedestalens höjd ca 67 cm

Smärre färgfläckar. Piedestal med nagg/avslag

667654

2019-08-15