Spegel konsolbord empire

Spegel konsolbord empire
Spegel konsolbord empire
Spegel konsolbord empire
Spegel konsolbord empire
Spegel konsolbord empire
Spegel konsolbord empire
Spegel konsolbord empire
Spegel konsolbord empire
Spegel konsolbord empire
Spegel konsolbord empire
Spegel konsolbord empire
Spegel konsolbord empire
Spegel konsolbord empire
Spegel konsolbord empire
Spegel konsolbord empire
Spegel konsolbord empire

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets första hälft, empire, Sverige, delvis förgyllda och bronserade, dekor av bandrosett, fleuroner och fascesstavar samt bård med palmetter, konsolbord med skiva av sten samt träskuren dekor av grip, sockel med imitationsmåleri samt på svärtade kulfötter, mått spegel ca 153x75, mått konsolbord höjd ca 79, 70x43 cm

667655

2019-08-14