Monica Backlund lampa

Monica Backlund lampa
Monica Backlund lampa
Monica Backlund lampa
Monica Backlund lampa
Monica Backlund lampa
Monica Backlund lampa
Monica Backlund lampa
Monica Backlund lampa
Monica Backlund lampa
Monica Backlund lampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

MONICA BACKLUND, bordslampa, glas, design Monica Backström - Boda, 1970-tal

Obeydligt slitage, fungerar enligt uppgift, ej funktionstestad

667670

2019-08-28