Bord med låda i sargen

Bord med låda i sargen
Bord med låda i sargen
Bord med låda i sargen
Bord med låda i sargen
Bord med låda i sargen
Bord med låda i sargen
Bord med låda i sargen
Bord med låda i sargen
Bord med låda i sargen
Bord med låda i sargen

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, med låda i sargen, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålat, förgyllt beslag, höjd ca 73, 88x58 cm

Renoverat, kompletterat

667677

2019-08-14