Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, med låda i sargen, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålat, förgyllt beslag, höjd ca 73, 88x58 cm
Renoverat, kompletterat
667677
2019-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här