Erkki Luhtala oljemålning

Erkki Luhtala oljemålning
Erkki Luhtala oljemålning
Erkki Luhtala oljemålning
Erkki Luhtala oljemålning
Erkki Luhtala oljemålning
Erkki Luhtala oljemålning
Erkki Luhtala oljemålning
Erkki Luhtala oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

300 EUR

ERKKI LUHTALA, skogsparti, signerad samt daterad 1990, olja på duk, ca 86x100 cm

667692

2019-08-16