Mauri Favén oljemålning

Mauri Favén oljemålning
Mauri Favén oljemålning
Mauri Favén oljemålning
Mauri Favén oljemålning
Mauri Favén oljemålning
Mauri Favén oljemålning
Mauri Favén oljemålning
Mauri Favén oljemålning

Klubbat för:

1 550 EUR

Utropspris

800 EUR

MAURI FAVÉN (1920-2006) "Rörliga partiklar", signerad samt daterad -81, olja på duk, ca 125x105 cm

667693

2019-08-16