Veikko Sirén oljemålning

Veikko Sirén oljemålning
Veikko Sirén oljemålning
Veikko Sirén oljemålning
Veikko Sirén oljemålning
Veikko Sirén oljemålning
Veikko Sirén oljemålning
Veikko Sirén oljemålning
Veikko Sirén oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

200 EUR

VEIKKO SIRÉN (1936-1998) fabrik, signerad, olja på duk, ca 47x57 cm

667699

2019-08-16