Pekka Partanen pastell

Pekka Partanen pastell
Pekka Partanen pastell
Pekka Partanen pastell
Pekka Partanen pastell
Pekka Partanen pastell
Pekka Partanen pastell
Pekka Partanen pastell
Pekka Partanen pastell

Klubbat för:

40 EUR

150 EUR

PEKKA PARTANEN (1924-2005) stilleben, signerad samt daterad -72, pastell, ca 59x46 cm

667701

2019-08-16