Lasse Marttinen serigrafi

Lasse Marttinen serigrafi
Lasse Marttinen serigrafi
Lasse Marttinen serigrafi
Lasse Marttinen serigrafi
Lasse Marttinen serigrafi
Lasse Marttinen serigrafi
Lasse Marttinen serigrafi
Lasse Marttinen serigrafi

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

150 EUR

LASSE MARTTINEN (1926-2007) Komposition, signerad samt daterad -87, serigrafi, 350/E.A. 7, ca 76x63 cm

667704

2019-08-16