Vitrinskåp slipat glas
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, olika träslag, med intarsia delvis i pärlemor, invändigt med en glasskiva, underdel med kolonner, höjd ca 176, 152x40 cm
Smärre fanèrskador, lös kantdel medföljer
667713
2019-08-15