Vitrinskåp slipat glas

Vitrinskåp slipat glas
Vitrinskåp slipat glas
Vitrinskåp slipat glas
Vitrinskåp slipat glas
Vitrinskåp slipat glas
Vitrinskåp slipat glas
Vitrinskåp slipat glas
Vitrinskåp slipat glas
Vitrinskåp slipat glas
Vitrinskåp slipat glas
Vitrinskåp slipat glas
Vitrinskåp slipat glas
Vitrinskåp slipat glas
Vitrinskåp slipat glas
Vitrinskåp slipat glas
Vitrinskåp slipat glas

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, olika träslag, med intarsia delvis i pärlemor, invändigt med en glasskiva, underdel med kolonner, höjd ca 176, 152x40 cm

Smärre fanèrskador, lös kantdel medföljer

667713

2019-08-15